• uludağ sözlük reklamlarının iyice azıtması

  4.
  Ulan derste açayım bi dedim, koyduğunuz reklamın videosu direk sesli olarak açıldı (telefon sessizdeydi) . Profla karşılıklı birbirimize baktık . Akademik kariyerimi sonlardırdın uludağ sözlük !1! Zall’dan davacıyım .
  1 ... ertesi gun hapi
 • akşam eve girince telefonu uçak moduna almak

  1.
  Eve girince yaptığım rutinlerden birisidir . Eve girdiğim anda uçak modu duş yemek üçlemesi beni inanılmaz mutlu ediyor .
  3 -2 ... ertesi gun hapi
 • antep fıstığı filmi

  1.
  Başrollerinde orhan uslu Ve ivana sert‘in bulunduğu , Şubatta Gaziantep’te , mart ayında avrupa ve Türkiye’deki tüm illerde vizyona girecek olan , Gaziantep’in tanıtımında yararlı olacak filmdir . Açıkcası biz gazianteplilerin ulusal kanallarda yanınlanan dizilerden dolayı yüreği yanmaktadır , bir şehir , o şehrin insanı ve ağzı Bu kadar yanlış tanıtılamaz . Neyse ki sonunda böyle bir projeye imza atıldı .
  ... ertesi gun hapi
 • su şisesinin kapağını açamamak

  1.
  Etrafımdaki birçok kadının karşılaştığı başlarda yok artık dediğim ama yavaştan alıştığım , kapağı açıp verdikten sonra anlamsızca götümü yerinde bulamadığım (uzaya çıkmış) durumdur . ‘Altı üstü kapak amk’ dememek lazım .

  Tanım : Kadınların çoğunun minnak görünmek için ve yanındaki erkeği pohpohlamak için kullandığı durum .

  Haaaa birde (bkz: su şişesinin kapağını açamayan erkek) aman Allah’ım kabus gibi .
  1 ... ertesi gun hapi
 • ttec

  13.
  Siparişlerimi tatlı bir kutunun içine koyup yollayan (ttec logolu turkuaz renkte kapaklı değil çekmeli ) firma . kutuyu dolabımdaki ıvır zıvırları koyabileceğim çekmece olarak kullanacağım teşekkür ederim .
  1 ... ertesi gun hapi
 • yeni şeyler getiriyorum