• ölçüm belirsizliği

  1.
  Dün geceden bu yana beynimde yanmalara sebep olan ahlaksız şeydir . Özetle yaptığımız hiçbir ölçümün kesin olmadığını belli bir tolerans aralığında olduğunu ve bu sonuç aralığının , ölçüm aletine bağlı bazı parametrelerden kaynaklandığını söyler . Hesaplamasıda ayrı bir derttir . Astm sağolsun güzel kaynaklar sunuyor .
  ... ertesi gun hapi
 • öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

  2612.
  Bu kadının bacak boyu . inanıyorum ki bu bilgi ufkumu birkaç kere iki katına çıkaracaktır.
  öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler
  -3 ... ertesi gun hapi
 • takbul gözlüğü

  3.
  takbul gözlüğü
  Helal olsundur efendim .

  http://www.cumhuriyet.com...ugu__nun_ozellikleri.html

  --spoiler--
  Jandarma Genel komutanlığı ve ODTÜ'lü bilim adamları tarafından ortaklaşa geliştirilen, Simülasyon Bilim ve Teknolojileri Limited tarafından yazılımı hazırlanan ve ilk olarak sadece 20 adet üretilen 'takbul bilgisayarlı arama bulma sistemli gözlükler', Bodrum'un Güvercinlik Mahallesi'ndeki denetimde kullanıldı. Gözlüğü takan jandarma görevlisi ehliyet, nüfus cüzdanı, pasaport veya araç plakalarını kısa sürede kontrol etti. Takbul gözlüğünün mobil internet üzerinden Jandarma Genel Komutanlığı Merkezi ile bağlantılı olduğu, ayrıca araç plaka tanımlaması, sahte plaka ve yüz okuma özelliklerinin de bulunduğu belirtildi. Jandarmanın kimlikleri gözlüğüne yakınlaştırarak kontrol etmesi vatandaşlarda şaşkınlık yarattı.
  --spoiler--
  1 ... ertesi gun hapi
 • yazısı çirkin olduğu için azar yemek

  1.
  Ben yazısı çirkin olan insan Tanımındaki insanım . Mühendislik öğrencisiyim ve bu yaşımda bu azarı yedim . ilkokulda yemediğim azarı üniversite sırasında yedim . 60 yaşındaki profesörüm okuma yazma alışkanlığınız yok mu sizin bu nasıl yazı nasıl öğrencisiniz siz diyerek benimle beraber birkaç arkadaşımı itin şeyine sokmuştur . Kol gibi malzeme sorusu sorup kuş kadar süre verirseniz bende öyle yazarım sayın hocam .
  1 -1 ... ertesi gun hapi
 • wordly

  1.
  Hergün 1 ingilizce kelimeyi size öğretiyor belli aralıklarla size bildirim yollayıp sizi dürterek o kelimeyi gün içinde tekrar etmenizi sağlıyor örnek cümle felanda gösteriyor telaffuzda ettirebiliyorsunuz kelimeyi . 8-9 aydır kullanıyorum memnunum . Böyle yazılımların çoğalması dileğiyle *
  wordly
  1 ... ertesi gun hapi
 • lezzet avcılığı

  1.
  Artık yapacağım eylemdir . Gaziantep’i listeden eleyelim yeterince şey avladım orda . iyi bir listeye ihtiyacım var hatay veya Şanlıurfa sonraki durağım olacak daha sonra nerelere gitmeliyim sorunu var kafamda .
  ... ertesi gun hapi
 • anın görüntüsü

  31074.
  Kesinlikle canım çektiği için değil güvende hissetmek için gidip bu saatte yiyeceğim yoksa bu saatte yemek mi yenir canım . Evet bende inanmadım kendime . Kilo veremeyeceğim sanırım .
  anın görüntüsü
  12 ... ertesi gun hapi
 • melisa uzunarslan

  6.
  Back vokalde şu performansıyla aşmış kızımızdır .

  Teoman - Papatya (Redbull Canlı Sahne )

  https://youtu.be/4YaMieRstZ8
  -1 ... ertesi gun hapi
 • gri koç planlama defteri

  2.
  Ya olm bu ne ya ahahshshshs maksimum ortaokul seviyesinde öğrencilere hitap eden defterdir .
  2 ... ertesi gun hapi
 • ölüm de var

  10.
  Sadece 1 yıl sadece 6 ay bekleyememiş kahpeleri aklıma getiren şarkı .
  2 ... ertesi gun hapi
 • konserde bir kızın arkasına attırıp kaçmak

  12.
  Asıl merak edilen ve tuhaf olan herif o kadar süre o işi yapıyor o kadar adamın içinde ve kimse bişey demiyor . (bkz: medeniyet bu değil)
  3 ... ertesi gun hapi
 • feminist

  257.
  Ya sen niye bana kapıyı açıyorsun ya ! Ben açamaz mıyım o kapıyı ? Hödük öküz seni ! Hepiniz hödüksünüz ! Güçsüz müyüm ben hı güçsüz müyüm bana ne mesaj vermeye çalışıyorsun ? Sen kimsin bana mesaj veriyorsun ? Terbiyesiz hödük !

  Ufff sıkıldım gidimde bi erkeği linç ettireyim
  Parayı uzatırken elime dokundular ! Beni taciz ettiler !
  kızlaaaaaaağğrrr imdaaaaaattt şu bana dokundu taciz etti beniiiiiğğğğğ yardım edddidiğğğğnnn . Yaaa sen napıyosun ya ahlaksız seni ! Tecavüzcü müsün sen tecavüzcü vaaaaaağğğrr !
  2 -5 ... ertesi gun hapi
 • avrupa yakası

  1283.
  Yıllar sonra tekrar izlediğim dizi . şu an 105. Bölüme geldim sabahtan beri 5 bölüm izledim moral bozukluğuna birebir geliyor . Biri beni durdursun yahu !
  1 ... ertesi gun hapi
 • finallerin allah belasını versin

  6.
  Bir söylem . Haklı bir söylem ! içten gelen bir söylem . Artık gitmem gerek finaller var . son olarak ; allah finallerin belasını versin .
  ... ertesi gun hapi
 • aylin aslım

  377.
  Beni rahatlatıyor bu kadının sesi , bana iyi geliyor . Yüz güzelliği , ses rengi ... seviyorum kız seni .
  1 ... ertesi gun hapi
 • tansiyon aleti

  3.
  24 saat kontrol için cihazı bağladılar bana göğsüme geliyor cihaz şişiklik yapıyor elbise altından kablolar enseden görülüyor umarım manyağın biri çekip vurmaz canlı bomba sanıp amk . milletçe paranoyak olduk .

  Edit : cihazın teknik adı holtermiş .
  3 ... ertesi gun hapi
 • ameliyat sonrası grip olmak

  1.
  Adama iç dünyasında kimden beddua yediğini sordurtur .

  Lan ilk kez ameliyat olmuşum narkozdan kafa milyon dolaşıyorum etrafta . grip akrabaların bi yandan hapşırıp bi yandan dibinizden nolmuş benim oğluma sapasağlam çocuktu kesin kemgöz nazar var diyip konuşması sonucu gerçekleşmiştir .

  Şimdi ise dikiş yerlerinin olağan ağrısının yanında her hapşırdığımda hayatımı sorgulatan bir acıyla başbaşa gribin geçmesini bekliyorum .

  Hanginiz beddua eddi lan bana !?
  4 ... ertesi gun hapi
 • manga

  687.
  Özüne yavaştan dönen , önemli müzik grubudur . 30 Kasım Perşembe Redbull Canlı Sahne’de Kamufle, Tankurt Manas, joker, Fate fat ve DJ Hırs ile beraber aynı anda sahne alacaktır tadından yenmeyecek bir konser olacak .
  Konser internetten redbull canlı sahne sitesinden yayınlanacakmış .

  Yeni şarkılarını ilk kez orda seslendireceklermiş hadi bakalım bekliyoruz heyecanla .

  https://www.redbull.com/t...ed-bull-canli-sahne-manga
  1 ... ertesi gun hapi
 • gaziantep üniversitesi

  85.
  Mühendislikleri ‘en az ‘ 2 vize 1 finaldir . Makine mühendisliğinde aralık 28’de 2.vizeler bitiyor 29’da dersler kesiliyor 2 ocakta finaller başlıyor . E biz ölelim .
  ... ertesi gun hapi
 • elon musk ın anıtkabir i ziyaret etmesi

  13.
  Geleceğe yön veren insanlardan birinin bugüne yön vermiş birine yaptığı ziyarettir . Çok şey anlatıyor bu ziyaret .

  3 kırık kaburga
  Parçalanmış bir ciğer
  Ve o hala savaşıyordu .

  Yurtta barış , dünyada barış için ...
  4 ... ertesi gun hapi
 • yeni şeyler getiriyorum