• serkan inci türkiyenin beynidir

  16777215.
  Serkan bey popüler şeyleri söyleyip duran bi adamdır bunun yanında belli bir düzeyde girişimcidir , mühendistir . Ülkenin beyni demek saçmalık olur . Olması gereken ortalama bi insan tipidir .
  -1 ... ertesi gun hapi
 • balkon ışığını açıp kapatmak

  1.
  Beyaz showu izlediğini belli etmek için yapılan hareketti önceden . Hayır bize ne oluyorsa sen gaziantep'tesin olm seni mi gösterecekler neden yakıp yakıp kapatıyorsun ? Özlenen günlerdir .
  ... ertesi gun hapi
 • yazarları en son güldüren olay

  1.
  az önde kovaya su doldurmam gerekti fakat az önce duşa girdiğimi unutup suyu başlığa vermiş vaziyetteyken suyu açtım kendi kendime bilmiyorum kaç dakikadır gülüyorum sanırım sinirim bozuldu hala gülüyorum ahahahashshsh aklım nerdeydi ki ahahahas sinirlerim bozuk . çok bozuk . Bi el atıverin hayrına .
  1 ... ertesi gun hapi
 • kendine has soundu olan şarkıcı ve gruplar

  1.
  Bu sanatçıların kendine has bir soundu vardır hani duyduğun anda bu kesin onun şarkısı dersiniz ben genelde yerli rock dinlediğim için onlardan örnek vereceğim tabi ki arttırılabilir .

  Manga başta geliyor seversiniz sevmezsiniz ama müziği duyunca manga mı bu diye kendinize bi sorarsınız .

  Mor ve ötesi , duman gitar tonundan anlıyor olduk artık bu adamları .

  Teoman ve şebnem ferah , anlam veremediğim şekilde müzik girer girmez aha bu Teoman/şebnem ferah lan duygusu oluşuyor insanın içinde ,

  Son olarak pinhani , evet bu adamların hangi şarkısı olursa olsun duyunca hemen anlıyorsunuz ,işin tuhaf yanı bir anda şarkının içinde buluyor garipsemiyorsunuz sanki önceden defalarca dinlemiş gibi hissediyorsunuz .
  1 -2 ... ertesi gun hapi
 • içerde

  605.
  Salça ekmek ne kadar duygusallaştırabilir sorusunun cevabını veren dizi .
  9 ... ertesi gun hapi
 • e spor adı altında bilgisayar başında para kasmak

  6.
  Başarılı bir performansla mümkün olan durum .
  Başarılı bir performans için gerekenler ,Takım oyunu , görev paylaşımı , sorumluluk almak , haritaya ve oyuna hakim olmak , strateji geliştirmek diye uzarda uzar bu liste neyse bunların gerek olduğu birşey spor değilde nedir ?

  Ben oynayamıyorum o ayrı sanırım yetenekte istiyor .
  1 ... ertesi gun hapi
 • evlenmek ama düğün yapmak istemeyen yazarlar

  57.
  Oynamayı bilmiyorum ama eğer zeybek öğrenirsem bunlardan birisi olmam .
  1 ... ertesi gun hapi
 • gaziantep futbol kulübü

  2.
  Urfalılardan temizleyemedik ya gaziantepspor'u bu ayıp bize yeter . Neyse bu yeni kulübümüzü umarım GAZiANTEP'in has uşagları olarak koruyabiliriz .
  2 ... ertesi gun hapi
 • duştayken havlunun uzakta olduğunu farketmek

  1.
  insanın çaresiz olduğu , minnoş bir kediye dönüştüğü anlardan birisidir . baş öne eğilir ve giyotinin altındaki mahkum çaresizliği ile yere bakılır . sonra vahşi bir kaplan gibi saniyeler içerisinde havluya koşulur . son zamanlardaki hayatımda olan en büyük heyecan buydu . arkadaşlar ölmüşümde gömenim yok resmen , bi toprak atıverin .
  ... ertesi gun hapi
 • acoustiaband

  1.
  kendi değişleriyle her yaş ve tarzdan müzisyenin akustik performanslarını internet kullanıcılarına en yüksek kaliteden ulaştırmaya amaçlayan projedir . ben geçmişin yükü ile keşfettim bu projenin youtube kanalını .

  youtube kanalı -- https://www.youtube.com/c.../UCukq8eFpXGOFXzMUTyh8p1w

  favorim olan geçmişin yükü coverı -- https://youtu.be/FTDso8eJXj8

  desteklemek lazım böyle projeleri ki yeraltındaki yetenekler ortaya çıksın .
  ... ertesi gun hapi
 • arkadaşlar transkriptler açıklandı

  1.
  bir söylem . bir de bunu arkadaaaşlaaaaar ihihihi transkriptler açıklandı ihihihiihhi şeklinde söylerler . açıklandıysa açıklandı amk . bende hayatımda herşey güzel lan diyerek uyandıydım bugün neyse o kadar mutlulukta yeter bana . şimdi yaz okulundan ders seçmem gerek , grşrz .
  1 -1 ... ertesi gun hapi
 • somali de hayat

  3.
  Hiçbirşeyi olmayan , gerçekten olmayan (sağlık , tarım , güvenlik, kanalizasyon.... ) bir ülkede yaşam gerçekten zor olmalı az önce rastladığım belgesel havasındaki 5n1k programında da anladım ki zordan ziyade imkansız . Bizim ülkemiz oraya imkansızı başarmak için gitmiş yoktan bir devlet var etmeye . Gururlanmamak elde değil .

  https://youtu.be/SPbo-lexu40
  1 ... ertesi gun hapi
 • ingilizce alt yazılı diziler

  6.
  anlaması basit olanından bi tavsiye beklediğimdir .
  2 ... ertesi gun hapi
 • mesajlaşırken sesli harf kullanmayan kız sorunsalı

  10.
  arkadaşlar kızı gördüm çok tatlı neyse yürüdüm konuştuk numarasını aldım o zamana kadar nasıl mutluyum ilk mesajı yazdım merhaba nasılsın diye cevap geldi ''ii sn nslsın (ibne yanakları kızarmış gülücük emojisi ) npyrsn '' o anki mutsuzluğumu hayal kırıklığımı tarif edemem arkadaşlar . neyse hala yürüyorum bi harfin beni yıldıracağını düşünmeniz büyük bir hata olur .
  5 ... ertesi gun hapi
 • aleviler neden oruç tutmaz

  74.
  Hepsi demek yanlış olur . alevilerinde çeşitleri var hangisiydi tam hatırlamıyorum onların yaşayışlarını diğer aleviler bile tam bilmiyor . Garip şeyler .
  3 -1 ... ertesi gun hapi
 • tostçu erol

  166.
  Olm bu ne lan ahshahsha

  tostçu erol
  3 ... ertesi gun hapi
 • adana vs gaziantep

  22.
  Gaziantep tokatlar arkadaşalar . Şılap şılap hemde . Ah bir de hükümetin şu suriyeliler politikası olmasa... gaziantep açık ara alır .
  5 -8 ... ertesi gun hapi
 • manchester arenada patlama

  2.
  (bkz: 23 mayıs 2017 Manchester patlaması)

  Aramaya inanın .
  2 ... ertesi gun hapi
 • 23 mayıs 2017 manchester patlaması

  22.
  Ulan terörün kaynağı ingiltere vardır bi amaçları . Olan yitip giden yaşanmamış hayatlara oluyor .
  3 -1 ... ertesi gun hapi
 • dursun özbek

  476.
  Eğer bu adam giderse Fenerbahçe'nin , Beşiktaş'ın şampiyonluk sevinci , Galatasaray taraftarının sevinci yanında hiçbirşey kalır . Hadi be bi kerede olsa başkanlık yapta istifa et . O da bir hizmettir .
  4 -1 ... ertesi gun hapi
 • yeni şeyler getiriyorum